| Mony a întrebat:

SAll am un tic...Mereu imi sparg cosurilecrying. Cum sa ma lascrying?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac la fel...cand simti acea,, atingere'' pe cos, e super!-si cand il spargi(adica in timp ce faci asta) e si mai bine, dar apoi, din cos iti curge sange si te doare.YUCK!
Si eu am patit asa, si uite ce-am facut:mi-am luat creme anticosuri(Zineryt, Ascomicin, Clear Skin, sau pur si simplu spirt)si m-am dat.
Si sa nu crezi ca am scapat de tic... dar cand puneam mana pe cos, simteam crema(care era pe fata, normal)si ma lasam.
Sa stii ca cremele alea sunt foarte bune!
Si pana la urma, m-am lasat, si mi-au trecut si cosurile de la produsele alea.
Cu cat iti spargi mai mult cosurile, cu cat o sa ai mai multe.
Imi dai te rog frumos fundita?
Sper ca te-am ajutat!
wave

3 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu cred ca e un tic, adica si eu mi-le sparg si cred ca toata lumea care vede un cos ca e facut si ca arata rau il sparge.

| ladygaga a răspuns:

Daca e umflat si are o substanta alba inauntru trebui spars.tongue adica si eu le sparg doar daca arata rau si se vede ca e copt.

Poti sa cumperi zineryt ca sa treaca
Eu deja sunt a 3a zi de cand ma dau si se vad rezultate. mi-au mai trecut.

Răspuns utilizator avertizat