| anonim_4396 a întrebat:

De ce sa nu-mi sparg cosurile?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Pentru ca ramane o "grota', se vede urat.

4 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

E bine sa nu-ti spargi cosurile sau sa le zgandaresti pentru ca apoi vor ramane urme urate(pe care cu siguranta nu ti le doresti) iar pe deasupra cosurile se pot infecta
winking

| Ana94 a răspuns:

Pentru ca dupa aia iti vor ramane urme in fata si se irita si cosurile, se fac rosii si urate si crede-ma ca nu vrei sa patesti asta laughing

| Iulia1106 a răspuns:

In afara faptului ca iti raman urme, am citit intr-o revista ca atunci cand iti spargi cosurile iti apar mai multe.Incearca ceva care sa iti curete tenul si pe care sa il folosesti in fiecare zi, astfel vei preveni aparitia lor. happy

| deux a răspuns:

Deoarece, se infecteaza si se fac mai mari, si se face puroi, in schimb ramai cu pete rosii-maronii, care sigur nu o sa iti convina mai tarziu, ar trebui sa te dai peste cosuri cu ceva baton sau o crema speiala care sa ti le usuce.Sau mai merge si cu pasta de dintihappysa aplici pe cos putina pasta, deoarece si acestea ti le usuca.tongue