| box a întrebat:

Sall baieti va rog sa ma ajutati si pe mine cu un program de control la distanta (fara virusi daca se poate), sa'mi explicati cum se foloseste si un link de download. multumesc anticipat dau funditahappy

1 răspuns:
| Just4FunHD a răspuns:

Http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe teamviewer trimiti persoanei, instaleaza si ii da un cod codul ala il bagi la tine si apoi vezi intr-o fereastra, gen fereastra de la mess. tot pc-ul lui ca si cum ar fi o camera de filmat si poti folosi toate actiunile posibile chiar si transfer fisiere.nu te descurci da-mi un pm si te ajut cu placere