| 1Joker1 a întrebat:

Sall.Care sunt alimentele bogate in proteine. Vreau sa ami cresc masa musculara la brate in special...ce exercitii fizice mi-ati recomandati?

Răspuns Câştigător
| bookute a răspuns:

Carne lapte oua branza orez etc, dar ai putea sa iti comanzi de pe internet proteine care te-ar ajuta enorm de mult (nu sunt foarte scumpe si sunt naturale), si pentru exercitii desigur ai putea face fara aparate gantere etc numai cu greutatea corpului(abdomente flotari genuflexiuni tractiuni etc) dar eu ti-as recomanda 2 gantere care le gasesti de asemenea pe internet si nici astea nu sunt foarte scumpe(ti-as recomanda reglabile pentru a creste greutatea ), poti sa iti cumperi 2 de 10 kg sau 2 de 15 reglabile si e perfect, poti lucra cu ele acasa fiecare grupa de muschi si cu o alimentatie bogata si cu un program bine stabilit poti avea rezultate vizibile, sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Pentru inceput apuca-te de friptura de vita, ciorbe grase (cu smantana, ciorba burta, de perisoare, etc) happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru danutyqwe):

Ciorbe grase? esti complet pe langa...