| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Sall! cati ani aveti si cum va distrati vara asta? Vreau sa spuneti adevarul cum va distrati nu sa mintiti! va pup

7 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Pai,in parc, acasa pe pc si cam atat, ca de mare si de munte nu avem bani laughing
P.s am fost sincera. happy

| Mariaaa234 a răspuns:

BUNA! Am 10 ani si o sa-mi petrec vacanta in Italia la roma si venezia alaturi de familia mea, mult iubita:adica mama tata si fratele meu.Am mai fost la venezia o data si mi-a placut la nebunie.P.S.am fost sincera.TE PUP!

| χƒяυмυѕιкαχ explică:

Pai am 14 ani si o sa stau cu prieteni si plec in Turcia 3 saptamani jumate, la mare si cam atat

| Domiinic a răspuns:

Buna am...stii deja cat amlaughing...si vreau sa ma plimb putin prin tara si dupa vreau sa plec la Split in Croatia pentru ca daca o sa ma duc in Olanda o sa fac tampenii si am promis cuiva ca nu o sa mai fac laughing rolling on the floorwinking daca nu reusesc sa ajung acolo ma mai gandesc laughing

| gabryelm3 a răspuns:

Sal,am 16 ani si vara asta ma gandesc sa stau cu prietenii la strand, la plimbari prin parc, fotbal, chestii de genul asta, sa nu uitam de PC tu?

| Adda27 a răspuns:

Bunahappy! am 14 ani. in fiecare zi ies cu prietenii, ne jucam carti, badminton, volei.