| lAuRitAs a întrebat:

Sall, ce se intampla daca am facut cerere de trasnfer de la un liceu la alt liceu in alt oras, m-am mutat cu domiciliu am facut transferu si maine e consiliu se hotareste se poate accepta trasnferu sau nu?,, sau se accepta cu siguranta si a doua problema e ca daca se aproba transferu si liceu respectiv la care vreau sa ma transfer nu mai vrea ma primeasca ce fac?thinking astept raspuns sunt intr-o situtatie foarte proasta bye.

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Păi stai așa. Înainte să faci cererea de transfer, te-ai interesat la celălalt liceu dacă mai sunt locuri și poți intra?
Că e în zadar dacă nu, sau, mai rău, poate intri la un alt profil unde mai au locuri...