| Dani3lo a întrebat:

Sall cine stie acea dieta cu 1 zi numai lactate, 1 zi numai carne, 1 zi numai legume... vreau sa stiu cum se tine dieta si daca va functiona. Funda la primul care imi spune

Răspuns Câştigător
| EvelinEve a răspuns:

Pai dieta functioneaza, desigur: Daca o respecti!
Cum ai scris mai in sus, o zi trebuie sa mananci numai lactate. Dar nu in exces. Si desigur, nu mananci la miezul noptii, ci regulat. De exemplu mananci dimineata doua felii de cascaval sau o cana de lapte, nu mananci nimic pana la pranz. Si seara, mananci doar pana la ora 6.
Ziua urmatoare poti manca carne, dar nu cu grasime! Evita dulciurile, si grasimile! Fereste-te de ele.
Poti manca multe fructe, legume. Mai ales in perioada asta de iarna. Sistemul poate nu e asa puternic, de aceea trebuie sa il ajuti mancand multe fructe ce contin cat mai multe vitamine! Mancand legume sigur nu te ingrasi happy
Urmeaza pasii acestea, si vei vedea rezultatele, succes iti doresc!