| M21mihai a întrebat:

Sall. Cum as putea sa fac sa imi dispara alunitele de pe corp, am prea multe si vreau sa scap de unele. FUNDA

5 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Nu poti scapa de alunite din cate stiu eu daca ti se rupe doar o alunita risti sa faci cancer. Intereseazate la un doctor ce poti face in legatura cu asta

| Andreeac33 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi decat daca mergi la dermatolog. happy

| 1234dany5 a răspuns:

Te referi la semne de mama?

| M21mihai explică (pentru 1234dany5):

Nu frate, ma refer la alunitele alea negre/maronii. Am multe pe corp si sunt mici. Ai putea sa ma ajuti?

| 1234dany5 a răspuns (pentru M21mihai):

Ooo banuiesc ca e ceva de genu: https://www.google.ro/......ps?/search atunci ce sa zic mergi la dermatolog cum a zis si andreea :)