| MadQueen a întrebat:

Hi happy! As vrea sa stiu ce pot face pentru a scapa de alunitele de pe corp; daca exista ceva... o crema sau tinctura de ceva pe care o pot aplica pe alunita si sa dispara in timp. Nu vreau sa apelez la operatiile cu lasar sau la bisturiu. Fundita happyhappyhappy Multumesc celor care raspund!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca te dai cu prostii din astea, risti sa se malignizeze. Ori le scoti chirurgical, ori le lasi in pace.

| Abcdefg123 a răspuns:

Lasa`le acolo. Unele alunitse sunt chiar sexi love struck.

| best4ever a răspuns:

Iti dau un sfat:Lasa-le la locul lor, sa nu le rupi sau sa le faci ceva:!