| Adrian_Tudor_1999 a întrebat:

Sall! Daca am 14 ani pot sa ma angajez la impartit pliante pe timpul verii? Daca da, cum proccedez mai departe?

Răspuns Câştigător
| Erica33 a răspuns:

Toata familia mea se ocupa cu asta! iti spun sincer nu te apuca e greu noi suntem vreo 9 persoane(si prieteni si rude) si abia le dam pe toate
dar daca tot vrei cauta pe internet sediul in orasul tau undeva scrie nr de tel suna si vorbeste cu seful de acolo
dar nu incerca eu inmart pliante de vreo 3 ani si de multe ori am ajuns la spital de la caldura de afara pentru ca trebuia sa dau din mana in mana
NU te angaja!

| Adrian_Tudor_1999 explică (pentru Erica33):

Ms pentru sfat

| Adrian_Tudor_1999 explică (pentru Erica33):

Da,dareu am vazut mai multe persoane care impart pliante in scara blocului.E tot acelasi lucru?

| Erica33 a răspuns (pentru Adrian_Tudor_1999):

Da,da depinde si unde te angajezi SI un dax de pliande poate avea pana la 5 kg!

| Erica33 a răspuns (pentru Erica33):

Bax...