| florin1 a întrebat:

Cum pot sa comand un produs de pe internet de pe un sait fara sa afle parinti ca stau in casa cu mine ca eu am 16 ani si as vrea sa comand ceva de pe internet dar vreau sa imi vina prin posta cum pot sa fac sa imi vina la alta posta nu din comuna mea as putea dau funda + vot

4 răspunsuri:
| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Dar de ce sa nu stie parintii? De ce sa o faci pe ascuns? Cel mai bine vorbesti cu parintii tai despre acel produs, cred ca ai tu banii pentru el daca tot voiai sa-l comanzi fara sa stie ei nu? doar sunt banii tai de ce sa nu te lase? Si daca tot sunt asa mai "incapatanati" incearca sa negociezi cu ei.O zi buna iti doresc si nu mai incerca sa iti minti parintii ca nu e bine.

| florin1 explică (pentru AndreyTPU):

Am bani nu asta-i problema dar ei nu prea vor sa comand de pe internet de cand un prieten de familie a cumparat cv de pe internet si in loc sa-i vina produsul acela i-a venit niste nuci si rest cutia a fost plina de harti si de atunncea nu mai ma lasa sa comand.

| AndreyTPU a răspuns (pentru florin1):

Incearca sa-i convingi, arata-le daca ia prieteni care au comandat si le-au venit, poate la vecinul tau a fost o eroare..Mult succes.

| florin1 explică (pentru AndreyTPU):

De unde ca am incercat dar nu vor