| anonim_4396 a întrebat:

Sall. DAca eu am setat la hi5 ca nimeni nu poate afla ca i-am vazut profilul, acei cineva poate vedea ca le-am vizitat profilul? Si de unde pot sa setez acest lucru? (Sa vad daca e bine ce am facut eubig grin)

2 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Nu nu afla.
Poti sa verifici asta cu un prieten de'al tau care are setat acelasi lucru.si sa-ti vizualizeze profilul. Si ai sa vezi ca nu'ti apare la viewuri happy

| sigmanet a răspuns:

Din cate stiu, exista optiunea sa ascunzi ce profiluri urmaresti si nici cei pe care-i vizualizezi sa nu vada. Insa recunosc ca am renuntat la hi5 de multhappy