| ELAndrei a întrebat:

Sall destinat celor ce fac sala. Fak sala de 6 luni si am observat ca partea dreapta a corpului(aripioara dreapa, umarul.biceps triceps antebrat trapez )este mai dezvoltata decat cea stanga.Sunt foarte nedumerit dc sunt dezvoltat pe partea dreapata mai mult.Va rog sa mi spuneti ce a r trebui sa fac? Funda mare celui care i si da interesu sa rasp la intrebare mersiwinking

3 răspunsuri:
| daniel_5197 a răspuns:

Fiecare are o parte mai dezvoltata decat cealalata.Si eu sunt mai dezvoltat pe dreapta decat pe stanga si fac sala de doar 3 luni.happyLucreza mai mult partea mai putin dezvoltata.

| Manu_2295 a răspuns:

posibil sa trisezi cumva cand faci exercitiile de pe partea stanga, incearca sa faci exercitiile cat mai corecte cu greutati mici iar dupa cu greutati mari.Bafta

| daywalkerkid a răspuns:

Poate lucrezi mai multe repetari cu mana dreapta si propabil atunci cand faci exercitile te fortzezi mai mult pe mana dreapta.