| PandaisHere a întrebat:

Sall! este un baiat care este mai mare decat mine cu 2 ani i-am mie imi cam place de el iar o prietena care este in clasa cu el i-a spu inainte nu ma baga in seama ar am vazut sa si el se cal uita la mine iar prietena respectiva mi-a spus ca si lui ii place de mine si acum nu stiu ce sa mai fac mai ales ca mai sunt 2-3 sap de scoala si ei i-au vacanta. app are un frate care este in clasa cu mine si ma inteleg ff bine cu el. sfaturi sau pareri...

1 răspuns:
| Mikaelx23 a răspuns:

Ti-am vazut poza de profil.
Iti sugerez sa nu incerci sa un iti iei teapa si sa te faci de rahat apoi sa plangi.
Si sa ameninti pe TPU ca te sinucizi.
Sincer, vorbeste cu fra-su daca chiar vrei sa incerci si spune-i frumos " Nu vrei sa iesim si noi in oras mia multi asa? gen, nu stiu, cheama-l pe frati-tu, gagica-ta, mai chem eu o colega" Bagi acolo de la tine happy Da ma rog.
Parerea mea. NU INCERCA.