| xPanth3r a întrebat:

Sall eu am la laptopu-l meu are bluetooth in el dar problema este ca nu am buton de activare sau cv de genu
si nu il gasesc nicaieri
ma puteti ajuta?
va rog frumos
dau vot + funda

laptopu-l (Toshiba satellite l300 )

CINE STIE DE UNDE IL POT DESCARCA DRIVER-UL
DAU MARE FUNDA SI VOT

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui ca butonul sa fie in partea din fata.Stanga-dreapta.Nu prin apasare.Pe cant sa zic asa.Se va aprinde un led rosu.Dar nu merge fara driver instalat.

| xPanth3r explică (pentru darrio2007):

Nu stiu nu vad niciun buton special sau chestii!
stii vreun site de download? iti voi da funda

| lpavel a răspuns:

Pai daca NU e instalat cum vrei sa-l pornesti? big grin
Daca mai ai cd-ul cu drivere care ti-au dat odata cu laptop-ul atunci vei gasi driver-ul pe cd, daca nu-l mai ai scrie pe google : download driver bluetooth for Toshiba Satelite! Incearca cateva variante singur vei da de unul bun! Bafta!

| xPanth3r explică (pentru lpavel):

Dar nu stii si tu vreun link?
am tot cautat si nu mi-a dat nimic sad