| XanderLightBow a întrebat:

Sall imi place o fata din clasa ( o cheama Serena, a fost gimnasta de pe la 4-5 ani, are ochi caprui, ii plac caini, e draguta ). S-a mutat anul` trecut la noi in clasa, acum cativa ani imi placea prietena ei cea mai buna ( Ana, tot la noi in clasa ) dar nu imi mai place, Serena nu e la fel de destepta dar e exterem de draguta :3. Deci cand nu e Ana, sta mai mult cu mine si cand putem ma cheama sa stau cu ea in banca, mereu e draguta cu mine, dar cateodata imi mai spune s-o las singura. Nu-i cunosc parintii fetei, dar NICI ea nu stie c-o plac tare :3. Am observat ca Ana imi mai zice " Ce faci, ulatule? " cu glas deala mai copilaros si cate odata imi mai trage o palma usoara(Serena imi mi-a spus acum cateva luni, vreo 5 imi spunea ca m-a placut, e e scorpion, eu taur, taur are ca cea mai buna zodie ca si casatorie scorpion ). Ma rog nu conteaza, NU-MI MAI PLACE! Serena e mai frumoasa si mai dragastoasa :3. Cateodata se mai uita la mine din banca ei si imi zambeste.

Ma place? ( ma refer la Serena, nu Ana)

Dau FUNDA celui care imi spune si cum sa ii spun ca o plac. Cel ce spune sa iubesc cartea sau ceva de genul ca eu am memorie vizuala oricum.

2 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Probabil...nu te poti lua doar dupa faptul k se comporta frumos si iti zambeste! incearca sa stai mai mult cu ea, vorbeste si fa-o sa rada! ai sanse mari s-o cuceresti laughing

| katomika a răspuns:

Eu zic caci ele fiind prietene vb despre orice(crede-ma sunt fata) ana te place si sa zicem ca serena ''va face lipeala dar eu cred ca serena tia rezervat un loc si asteapta sa faci tu primul pas...