| RoxAnana a întrebat:

Sall! M-am despartit de o saptamana de prietenul meu si inca de pe cand eram cu el un altul se dadea la mine si acum cand a aflat ca ne-am despartit ar vrea sa stea cu mine si a zis ca "orice se va intampla" el ma vrea pe mine si problema mea e ca il cun de o saptamana si nu stiu ce sa fac...adica as vrea sa termin odata cu balul (care e joia viitoare) si apoi sa imi fac un alt iubit pentru ca nu as vrea sa trec de la unu la altu asa deodata si necunoscandu-l. deci ce ii zic?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i ca ti se pare prea repede inca esti putin nesigura de cand cu desparirea de fostul si sa te mai astepte o perioda sa iti revii si ca poate peste 1/2 saptamani va fi posibila o relatiewinking daca chiar tine la tine te va intelege si te va asteptawinking bafta:*

| Romancutza a răspuns:

Poti sa-i spui ca mai intai vrei sa treci peste aceasta despartire, si ca ai nevoie de ceva timp, dar fi discreta si spune-i sa nu-si distruga sperantelewinking