| marieta_9499 a întrebat:

Sall maine dau test la mate si vreau 10 si nu stiu ce sa fac pentru ca cand in vat nu este distractiv si ma plicti si apoi nu retin! funda 2 saptamana vreau multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| molo a răspuns:

Uite cum invat eu ma inregistrez p telephon si apoi imi pun castile pe urechi si ma joc la calculator si asa imi intra in cap... poate merge si la tine...

1 răspuns:
| Maria002 a răspuns:

Hey! Asa am facut la teza la mate (10)deci am gasit un negativ enervant care iti intra in cap si am pus mateia pe muzica-