| Ally a întrebat:

Sall! Nu am acnee sau probleme mari in legatura cu cosurile dar imi iese cateodata vreun cos sub piele si foarte dureros, zilele trecute mi-a iesit un cos in varful nasului si nu-l suportam deloc si l-am spart, si mi-a ramas o pata rosie, e tare urat. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Ally explică:

Dar nu mi se pare o problema asa de mare incat sa merg la dermatolog, am intrebat daca este ceva care mi-ar folosi...cine stie?

| Laaaraaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi cu mama la un dermatolog...si iti va da ceva pentru tipul tau de ten...big grin

funda.:Xdaca merit.winking