| ALeXaNDrALoVEpARa a întrebat:

Sall
. Nu e cazul meu!

As vrea sa mi raspundeti sincer la aceasta intrebare love struckcati dintre voi va ti inselat partenerii?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Niciodata nu am inselat si vreau sa cred ca nu o voi face niciodata.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu am inselat pe nimeni pentru ca nu am avut un prieten pana acum. Am 14 ani si sunt preocupata acum mai mult de scoala, la liceu vine adevarata distractiewinking. Vreau la un liceu bun si dupa :* daca ma intelegeti.

| Arthur a răspuns:

Eu da ei, dar ea mie? thinking

| oareux a răspuns:

Eulaughing...Am fost cu unn baiat care nu il placeam.( nu ma intreba de ce am fost cu el ) she l`am inselat cu unu pe care chiar il iubeam :X:X doahhh

| LCD a răspuns:

Eu

| Sniper a răspuns:

Asta's eu (din pacate laughing)!