| anonim_4396 a întrebat:

Sall, TPU! Ok, deci as avea o intrebare pentru baieti, : Credeti ca arata urat o fata cu patratele? Raspundeti sincer. Mersi. :*

8 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

Da ar fi frumoasa personal prefer fetele cu muschii

| kathyangel a răspuns:

Mersi :* Sebastian 1331 :d

| kathyangel a răspuns:

Ms mult emyl12 si calinix, apreciez foarte mult! Voi mi-ati dat speranta ca sa mai lupt! :* love struck

| kathyangel a răspuns:

Ms mult emyl12 si calinix :* love struck multumesc mult pentru sustinere, voi mi-ati dat acum speranta sa mai lupt si sa nu renunt!

| kathyangel a răspuns:

Ms mult :* love struck emyl12 si calinix multumesc foarte mult ca ma sustineti si ca sunteti de partea mea, am inceput sa imi pierd speranta insa voi mi-ati redat-o, multumesc din suflet! :* love struck

| kathyangel a răspuns:

As mai avea nevoie de pareri! Multumesc! big grin

| sebastian1331 a răspuns:

Depinde...de la baiat la baiat
Din unghiul meu de vedere nu poti spune ca ar arata urat, ci poate doar mai neobisnuit. Personal: deloc atractiva

| calinix a răspuns:

Nu! Mi se pare mai frumoasa, vine ca o dovada ca fata e atletica si are grija de corpul ei (lucru pe care il gasesti mai rar, la cate burti de bere am vazut la fete)winking