| alexxa_4878 a întrebat:

Sall sa trec la subiect imi place de un baiat, dar acum vreo 3 luni a aflat ca imi place, dar el a zis :Bine: cum adica doar bine?:. adevarul este ca pe mees vorbeam cu tonele, dar la scoala nici un :BUna nimic! abia asteptam sa vin acasa sa intru pe mees ca sa vb cu el, dar apoi m-am certat cu el apoi m-am impacat si iar m-am certata si iar ne-am impacat dar faza e ca m-am impacat si m-am certat cu el de vreo 40 de ori si acum suntem certati iar eu m-am hotarat sa nu ma mai impac cu el pentru ca daca ma impac cu el iar ne vom certa si tot asa adica treiesc un deja-vu si nu mai vreau asa daca vom fi certati macar nu va mai trebui sa traies iar si iar aceiasi chestie si intrebarea mea este.procedez bine sau ce sa fac nu mai vreau nici un deja-vu in plus!:d

1 răspuns:
| xCăpşunici a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa incerci.Atunci cand 2 se cearta este vina amandurora happyAsha ca gandeshtete... poate si uh esti vinovata.
Probabil el vreau o roatade rezerva.Cu care sa isi piarda timpul atunci cand nu e cu prietenii lui.Ar trebuii sa vorbesti clar cu el.Nu ne-ai zis care este relatia ta cu el.Va-ti impacat ca prieteni sau ca iubiti. E o situatie destul de diferita.Cum am mai spus ar trebui sa dezbateti problema voastra. Daca el nu te baga in seama la scoala inseamna ca prietenii lui nu prea te plac.Deci te vorbesc pe la spate.Si niciunui baiat nu ii place sa se puna impotriva prieteniilor lui.Ai Grija!
Daca vrei sa nu va mai certati ar trebui -din nou- sa vorbiti clar despre asta.
Poate vorbitul/dezbatutul ti se pare ceva obisnuit.Nu este!
:XSper sa ai noroc cu tipul.
Bafta