| anonim_4396 a întrebat:

Sall sunt in clasa a 8 a si trebuie sa imi aleg o meserie pentru viitor intre mecanic si electrician ce imi recomandati si de ce astept raspunsuri multumesc FUNDA

3 răspunsuri:
| LadyDy01 a răspuns:

Electric-deoarece si eu sunt la acest profil si este o meserie de viitor, nu este foarte greu daca si inveti putin.Acum depinde si ceea ce iti doresti si iti place tie.♥

| 0x11111051 a răspuns:

Nainte sati alegi meseria, trebuie sa-ti pui 3 intrebari:
Vrei sa iei aceasta meserie?
Poti sa indeplinesti lucrul?
Este nevoie de aceasta miserie in tara?

Eu ti-as sugera sa te gindesti bine inainte de a face o decizie.

| 93Silviu93 a răspuns:

D-abia te duci la liceu...asteapta pan' la facultate si apoi decide-te