| lucian69 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si as vrea sa stiu care meserie este mai buna Mecanic sau Electrician?

3 răspunsuri:
| iloveyou123456789 a răspuns:

Buna! eu cred ca ambele meserii sunt riscante si in acelasi timp si grele, eu iti recomand o meserie care sa iti placa si care sa iti aduca si cativa bani, vezi la care se castiga mai mult, de obicei la care e mai gre castigi mai mult... in orice caz eu spun mecanic! spor la invatat!

| lucian69 explică (pentru iloveyou123456789):

Da ai dreptat imi place ca mecanic, dar faza este ca te murdaresti toata ziua de ulei, etc...laughing Acum nu stiu la Electrician este bine, adica se castiga bine?

| iloveyou123456789 a răspuns (pentru lucian69):

Se castiga bine si la electrician. dar trebuie sa si inveti bine happy