| callmebeautiful a întrebat:

Sall! Tocmai am terminat clasa a8a si trebuie sa plec din scoala. Simt un gol in stomac cand ma gandesc la fostii mei colegi. Ce ar trebui sa fac sa nu ma mai simt asa?

Răspuns Câştigător
| Anche a răspuns:

Ei bine nu cunosc leacuri pentru. asa ceva! pentru. ca nu exista! gandeste-te ca daca tu te-ai mutat din scoala asta nu inseamna ca legatura voastra de prietenie se incheie! o sa te intalnesti cu ei chiar daca nu iti mai sunt colegi! si iti garantez pe cei mai apropiati colegi ii vei tine in suflet toata viata!

4 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Dupa parerea mea,cred ca ar trebui sa vorbesti cu ei, si sa le spui ca iti doresti sa tineti legatra, i sa iesiti impreuna deshappy

| Alexiyaaaa a răspuns:

Te cred.pentru ca si eu sunt in situatia tasad
Pana la urma nu este sfarsitul lumi...sigur te vei mai intalni cu ei.asta e viata, vei depasi cu siguranta acest moment.

| Andr7687 a răspuns:

Gandeste-te ca in viitor vei intalni alti colegi cu care te vei imprieteni repede. Nu trebuie sa-ti uiti fostii colegi deoarece iti dai seama ca te vei intalni cu ei la diverse aniversari... activitati...

| zzi988 a răspuns:

Gandeste-te ca o sa mai retii legatura cu cei mai apropiati colegi si intodeauna vei avea amitiri cu ei.