| ReVeRs a întrebat:

ajutati-ma cu ceva.plzbig grin deci sunt a8a si imi place de o fata de a7a e pe culoar cu mine trec meeu pe langa clasa ei dar ea nu iese prea des din clasa dar cand iese se tot uita in spre clasa mea adica spre mine de obicei ca stau mai mult langa usa ce sa fac sai atrag atentia? dau fundoihappy

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai vb cu ea, daca esti timid ia-o si ducetiva undeva mai la dos, ii spui ca o placi si ca ai vrea sa fi cu ea... Daca ea tot se uita dupa tine iseamna ca si eii ii place de tine, deci trebuie sa actionezi repede, sa nu o pierzi, veri regreta dupa aia! Funda? Plzz

4 răspunsuri:
| ReVeRs explică:

Miley de unde esti?

| April27 a răspuns:

Nu pot sa cred! a pus aceeasi intrebare adica sunt o fata de clasa a7a simi place de un baiat de clasa a8a si colega mea i-a zis ca-l plac... ea cred ca este oricum te placebig grin

| blajpaty a răspuns:

Pooi incearca sa faci cunostinta cu ea...sa vorbesti cu ea despre anumite lucruri care ii plac si asa vei vedea daca ii place de tine sau nu... funda?:d

| andreyx567 a răspuns:

Actioneaza cat mai repede