| stefan1707 a întrebat:

Maiii ajutati-ma si pe mine.am o prietena de 15 ani si tot vrea sa ii arat cat de mult tin la ea.ea e mereu geloasa ca ma uit la alte fete dar nu e asa si vreau sa ii dovedesc ca inseamna ceva pentru mine... ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| psycho771 a răspuns:

Oooo, ce dragut esti! Candva, cand sunteti impreuna in oras, sau la vreunul din voi acasa (presupun ca se intampla aproape zilnic), prinde-o frumos de mana, uite-te in ochii ei si spune-i simplu: "oare azi ti-am spus cat de frumoasa esti si cat de mult insemni pentru mine? Sa stii ca ma bucur mult ca existi in viata mea..." Ceva de genul acesta ne vorbim eu si prietenul meu. Poate suna prea siropos, dar atunci cand auzi cuvintele astea, iti creste inima de bucurie love struck

| stefan1707 explică (pentru psycho771):

Mersi

| stefan1707 explică (pentru psycho771):

Ajuta-ma mai da-mi cateva ideii e cam pretentioasa

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Geloasa oricum o sa fie indiferent ce ai face, dovedeste i ca o iubesti oferindu i zilnic cate un trandafir

| bokorrobert1999 a răspuns:

Dai o cleanta.

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai ai putea sa o duci la intalnire, sa-i dai flori si chestii din astea...

| stefan1707 explică:

Sunt cu ea nu vreau sa incerc sa ma combin cu ea. sunt impreuna cu ea de 8 luni