| dark22 a întrebat:

am 14 ani si sunt cam gras recunosc am vreo 67kg va rog nu radeti e serios colegi de la clase mai mari se iau de mine si spun ca daca nu slabesc ma vor bate laughing (oricum ei nu fac asta dar eu ii cred ) asa ca as vrea sa fiu mai precaut in ce fel? pai as vrea sa invat : muai thai, karate, tai-chi (carate koreean) una din astea dar sa fie acasa ca sunt din calarasi stiti si aci sunt numai tigani care se ia dupa aspect asa ca la profesori si dasea nu ma duc ca rad aia de mine ca sunt gras si as vrea ca voi sa-mi dati un sait unde pot sa invat anonim (acasa fara profesor) va rog

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Da nu te inteleg `! De ce sa bagi in seamma ce zice tot prostu de pe lumea asta? Pentru ca se crede smecher? Intr-o zi si el poate fii asa si tu sa nu mai fii si atunci sa razi si tu de el. Stiu cum e ca toti sa rada de aspectu tau fizic, dar eu nu bagam in seama pe nimeni care radea. Le ziceam "Si ce? Esti tu asa? Uita-te la tine cum arati ca un prost/proasta". Si acum arat bine si rad eu de ei.
De ce sa se ia de tine daca nu slabesti? Ce sunt ei rude cu tine parintii tai? Lumea zice mult si prost. Cine vrea sa te accepte asa cum esti sa o faca fara sa te jigneasca.Nimeni nu e obligat sa te placa. Si pana la urma nimeni nu-i perfect. Incearca sa mergi cu capu sus oriunde te-ai duce si nu- pleca la fiecare jignire adusa la adresa ta.winking

| dark22 explică (pentru վፀiፀፀ):

DA k inteleg da ce sa fac sa ii las sa ma bata intotdeauna? zi-mi si mie acum adica eu din copil popular chiar daca is gras fetelor le placeau de mine si de cand m-au batut aia nici ca nu mai vb nimeni cu mine macar sa fie de auto-aparare sti... daca se mai iau de mine sa le dau si eu una sa ma stie

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru dark22):

Ddaa pai spune si tu cuiva ca se iauuu de tine

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ce spui de www.YouTube.com?