| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si inaltimea de 177-178cm vreau sa aflu citi ani mai cresc si pina la ce inaltime am sanse sa ajung...Ms anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de inaltimea parintilor tai, adica poti sa ramai atat, sau poti sa ajungi pe la 190 sau chiar si mai mult

| CowboyxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama mea are 1.65... tatal meu a murit cind aveam 3 ani, mama mi-a spus ca cind era in incaltamine cu toc ii ajungea cam pe la ureche deci sa consideram cam 184-186 avea tata

| anonim_4396 explică (pentru CowboyxD):

S ar putea sa mai cresti putin si sa te ingrasi sau sa te faci inalt si slab, oricum nu e bine nici prea inalt

| CowboyxD a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa ajung pina la 186cm?

| anonim_4396 explică (pentru CowboyxD):

Pai,de unde sa stiu eu, depinde, oricum cel putin 5 cm tot o sa mai cresti, roaga te sa nu cresti prea mult