| Liviu_2320 a întrebat:

am 16 ani si am 1.70 inaltimea si nu stiu avand in vedere ca luna trecuta aveam 1.65 mi se pare ca am crescut destul de bine "dintr-o data" si as mai vrea sa cresc in continuare macar 5-7 cm. Va rog mult dati-mi si mie niste idei ce ar trebui sa mai fac in afara de basket si inot (care le practic). Funda pentru cel mai bun raspuns restul voturi.

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Pei deja te ajuti singur prin sporturile pe care le practici, ai putea sa consulti un medic si sa-i ceri sa-ti recomande niste vitamine/suplimente alimentare.

Oricum, esti tinerel si-n crestere happy stai linistit, sunt sigura ca peste un an o sa ai peste 1.80 mwinking

| D3IuTzA14 a răspuns:

Poi esti baiat...Du-te la salahappy