| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare:cum sa-mi conving parintii sa ma lase sa stau pe net cind vreau? am incercat toate metodele care mi-au trecut prin cap si tot nu au mers(( va rog HELP. daca vreo idee de-a voastra ma ajuta

1 răspuns:
| Cotzi a răspuns:

Apai spune si tu ceva ca ai de facut referate si ai mult de scris si sa te lase, sau spune-le ca trebuie sa vorbesti cu cineva important si trebuie sa stai, sau astepti pe cineva sa intre sa iti trmite ceva de ex. teme, muzica, poze ca tine, etc,, hai ma nu fii moale exista metoade multe, fii si u un pic istet gandeste! smug bafta.tongue!