| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare:cum pot sa-mi conving parintii sa ma lase sa am parul mai mare (gen emo dar NU sunt emo; sunt baiat, am 14 ani)

Răspuns Câştigător
| Saori a răspuns:

Bai pink n'auzi ca nu'i emo?laughing doamne ce oameni.cik "esti prea mic pentru stilul asta".oh go on in fne. pai spune'le ca asa ai vrea sa aratsi, sa fii mai "original", [desi mai toti au plete in ziua d aziblushing], dar promite-le in acelasi timp ca n'o sa fie prea mare, si ca nu o sa il neingrijestihappy. bafta!smugsi sa'mi zici simie daca tsia iesitlaughing

6 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Si eu cu fratele meu ne certam cu parintii sa-l lase pe frate`miu cu parul` mai mare rolling eyes

pai le spui ca asa se poarta. arata`le niste poze cu baieti care au parul mai lung, sau pur si simplu nu te mai tunde happy. te vor certa dar daca nici cum nu reusesti apeleaza la un prieten de familie care sa te poata sustine oricat s`ar opune parintii tai

off parintii astia rolling eyes multe reguli mai au frustrated

| Veve :X a răspuns:

Pai si ce are scoala cu asta? raised eyebrows

cunosc baieti care au parul lung si nu are niemeni treaba lor oh go on dar asta depinde de parinti si de profesoribatting eyelashes

poate ai tai sunt mai severi dar incearca si cum ti-am spus eu : cu ajutorul unui prieten de familie care te poate sustine happy

app da`mi un mesaj cu id tau sa vorbim pe mess happy vreau sa-ti arat cevabatting eyelashes :*

| Saori a răspuns:

Auzi am incercat sa-ti trimit un mesaj. l'ai primit?:s
era ceva de genu':ma bucursmug. da' de unde esti, apropobatting eyelashes?"
l'ai primit?batting eyelashes

| x.Schwarz.x.Kätzchen.x a răspuns:

Daca nu te lasa parintii atunci termin-o cu asta.Ca doar nu poarta ei parul peste ochi deci nu prea e alegerea lor aici. Oricum esti cam mic pentru EMO rolling eyes Tre sa stii ce inseamna stilul, nu numai aspectul.

| x.Schwarz.x.Kätzchen.x a răspuns:

Da'ce am zis eu ca e emo?thinking ce te ataci asa? pe toti care ii cunosc ca si-au facut freza emo dupa aia gata, hai sa fie si ei emo, de asta spuneam. dar ma rog :] ma abtin big grin toti pustii de 13-14 ani vor parul pe moaca.clasic smug

| GIGI1234 a răspuns:

Le tot explic dar tot nu vor.In plus e vorba si de scoala.sunt in a 7-a dar majoritatea din 9-12 au parul mare si nu are nimeni treaba cu ei... ce sa fac?sad