| Sarmalute a întrebat:

am o MARE problema.Sunt baiat in clasa a X-a si imi place foarte mult de o colega...nu e ca celelalte fete care sa sara pe tine dupa prima zi.Cand vorbesc cu ea nu imi trece nimic prin minte.Nu as vrea sa ii zic ceva care sa o supere.Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi!

1 răspuns:
| miepotisaimispui a răspuns:

Linisteste-te si fii cat mai natural cu ea laughing. Daca e sa te placa, te va place pentru ceea ce esti tu si pentru ceea ce spui.