| Bebelushu08 a întrebat:

happyAs vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva...am o colega in clasa ca ii place de acelasi baiat de care imi place si mie.Si ea e acum cu el, dar el pe mine ma iubeste sta cu ea doar ca de prea multe ori a facut-o sa sufere si el crede ca ea il iubeste cu adevarat, dar ea e o proasta poti sa o inseli si cu prima proasta de la colt si nu spune nimic, dar si eu tin la el si el ma iubeste pe mine dar el acum nu stie ce sa faca...asa ca va rog sa ma ajutati cum sa il fac sa se intoarca la mine?
Sfaturi, orice!happy

Va >rog!:*big grin<

Răspuns Câştigător
| LoveTwilightLove a răspuns:

Sall Bebelushu in legatura cu intrebarea ta: pai ca sa se intoarca la tine trebuie sa ii spui prietenei tale sa nu mai stea cu el de ex: el vrea sa stea cu prietena ta dar spune-i lu prietena ta ca il iubesti si ea poate intelege dar daca nu incearca sa il faci ametit dupa tine pe baiatul acelabig grin sper ca te-am ajutat! Spor la dragoste:X:X:X!

7 răspunsuri:
| DyDy0503 a răspuns:

Ciao...Prietena ta este o fata foarte proasta daca nu vede ca ala face misto de ea si in plus ai putea cere ajutorul unei alte prietene care se intelege cu el sa afle daca chiar te iubeste sau in cazul in care te iubeste prietena ta buna lar putea determina sa iti spuna sa va impacati.Eu spun ca speranta moare ultima si daca te iubeste sa va intoarce la tine :*

| Bebelushu08 explică (pentru DyDy0503):

Ms DyDy0503:*...Nu numai ca imi esti o prietena buna esti ca o sora pentru mine>big grin

| DyDy0503 a răspuns (pentru Bebelushu08):

Si tu pentru mine :X:*

| Skiipper a răspuns:

Daca el te iubeste cu adevarat o sa isi dea seama ca face o greseala cu acea fata si se va intoarce la tine... daca nu deschidei tu ochii : bate apropouri de prietena lui, spune-i daca sunt fericiti ...sa nu pari trista doar fiiindca a ales-o pe ea dintr-o prostie, pari nepasatoare si independenta si tipu v-a umbla dupa tinewinking

| Bebelushu08 explică (pentru Skiipper):

Skiipper mersi mult pentru rasp, pacat ca nu pot sa iti dau si tie funda.Chiar asa ma gadeam si eu.

Ms mult:*>big grin

| Bebelushu08 explică:

Ariciul...pai intre mine si colega ca nu pot sa ii spun prietena este un sentiment de ura si de dusmanie...Si de aia v-am cerut ajutorul pentru ca chiar nu stiu cum sa il fac sa o lase pe eahappy

Oricum mersi:*:*

| Bebelushu08 explică:

Ariciul2005...intre mine si "prietena mea" nu pot sa sp ca ne agreem una pe cealalta, de asta v-am cerut ajutorul ca chiar nu stiu cum sa il fac sa o lase pe ea...eu cu ea nu se prea suportam laughing, este o rivalitate intre noi, si ea chiar nu vrea sa inteleaga ca eu il iubes ea imi spune mie ca ea il iubeste si sa il llas eu:-s.Eu nu stiu ce sa fac happy

Oricum mss pentru rasp:*:*