| Marcelusha12 a întrebat:

Hei buna am o problema.Sunt clasa a 5 si plac un baiat din clasa si cred ca si el ma place dar nu sunt sigura 100% ne scrim pe odnoklassniki si imi da raspuns la intrebari ca un prieten.Ma ajutati ca sa fac, poate ca sunt mica dar cred ca dragostea nu are virsta caci colega mea se vede cu un baiat din clasa paralela.Plizz astept sfaturi.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Spune-i ca il placi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cresti.

| DaW a răspuns:

Vă iau hormoni pe toate/ toțti? ce doamne vă trebuie să vă linge-ți mucii? și dacă o să fii cu el ce o să faci? zi o să ne ceri sfarturi cum să-i bagi limba-n gură?! te rog, lasă prostiile fii realistă ai viat-n fată. happy o să te saturi de limbi.)laughing!

| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! poti sa te duci pur si simplu la el si sa ii spui! cred ca ar fi dragut sa va intalniti! dar esti cam mica, nu cred ca o sa iesiti in oras sau ceva de genu! BAFTA! funda?happy