| AnonimaDinCastel a întrebat:

Am o problema si nu stiu ce sa fac
Am o prietena care are crush pe un tip, o sa ii spun Gigel. El a aflat ulterior ca e crush ul ei si nu a reactionat cumva, adica se poartă normal. Si de la un timp, toate prietenele mele spun ca el ma place pe mine (au spus ca se observa). Chestia e că prietenei mele chiar ii place mult de el, si stie ca toti zic (,) ca el s ar putea sa ma placa pe mine, si m a intrebat daca mie îmi place de el si am zis nu. Chestia e că mie îmi place putin de el si mda... Am colege nebune care sunt în stare să se ducă sa il întrebe ce parere are despre mine si prietena mea. Si sunt posibile multe lucruri sa raspunda

2 răspunsuri:
| Asly a răspuns:

Nu-ți pierde prietena pentru un tip.
M-ai sunt băieți

| Dragon2025 a răspuns:

Du-te impreuna prietena ta la Gigel si explicatii situatia. Si il intrebati de cine(si daca) ii place. Poate e gay si va faceti sperante degeaba.