| AndreeaCutie a întrebat:

am si eu o intrebare.In septembrie plec cu familia intr-o excursie. Trebuie sa calatorim cu avionul(blue air). Daca ati calatorit si voi cum este cu blue air? Poti schimba locurile? Poti cumpara din avion apa sau ceva? Va rog spuneti-mi big grin dar dintr-o experienta de-a voastra happy

1 răspuns:
| RicăPăturică a răspuns:

Normal ca poti cumpara
Eu am fost curand cu avionul dar nu cu blue air. pe o apa plata la 500 ml, proasta ca naiba. am dat 3EUROlaughing poti sa schimbi locurile daca nu este full avionul, sau rogi pe cineva sa schimbe locul cu tine ca nu au nimic de spus stewardesele