| Steaua_Alesia_1989 a întrebat:

Sall Tpu.Am si eu o intrebare pentru cei care joaca la pariuri. Vreau sa pun un bilet si nu am cum sa pun pe numele meu (pentru ca nu am adresa in acest judet) iar un prieten m-a rugat sa bag la pariuri.Pot merge sa pun tiketul la pariuri pe numele lui (sa il completez cu datele lui) sau e nevoie sa mearga si el? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThrustMe a răspuns:

Atunci cand bagi un bilet la pariuri nu te intreaba nimeni nimic, dar atunci cand ridici banii o sa ai nevoie de un CNP de major.Desi,daca ai noroc, nici macar atat.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ii trebuie buletinul la ridicarea premiului