| AlexandruParaschiv98 a întrebat:

Am si eu o problema de aproape un an mi-au iesit acele pietre la san prima data la stanga si apoi la dreapta apoi la dreapta s-a facut si mai mare si la stanga s-a micsorat si acum a inceput sa se micsoreze si la dreapta este un lucru bun sau nu? din cate am inteles apar odata cu pubertatea, va rog sa nu imi lasat raspunsuri de exempu du-te la sala si fa greutati la piept sa du-te la inot vreau raspunsuri plauzibile!

Răspuns Câştigător
| GreenBubble a răspuns:

E normal, probabil te-ai mai ingrasat sau ai slabit cate putin, motiv pentru care ti se pare ca se micsoareaza / mareste.nu ai ce sa facitongue
Nu exista simetrie, intodeauna va fi una mai mare si cealata mai micabig grin

1 răspuns:
| ioanaioana a răspuns:

Stai linistita, e normal. Si la mine e la fel si da e din cauza pubertatii