| RollerutzuX a întrebat:

Am si eu o problema. Mama mea mereu ma cearta si cand vorbesc cu ea incepe sa tipe la mine desi eu nu fac nimic rau. Cu ceilalti membri ai familiei vorbeste frumos si cu fratele meu. Ce as putea sa fac sa nu mai tipe la mine va rog mult. fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DعeutZa a răspuns:

Cam in aceeasi situatie sunt si eu.am un frate mai mic si tot timpul ii ia apararea orice ar face.dar eu zic sa mai lasi si de la tine sa incerci sa o asculti pentru ca nu cred ca iti place sa te certi tot timpul cu ea.doar ea stie ce e mai bine pentru tine si te iubeste neconditionat. pune-te si uh in locul eiwinking

2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Pai, atc incearc sa o ajuti: poti sa ii gatesti in timp ce e la servici, sau sa facu ordine prin toata casa...

| Stefi1 a răspuns:

Pai poate e suparata pe tine si du-te la ea si intreab-o daca e suparata pe tine.si incercati cumva sa va impacati ca doar sunteti mama si fiica. si sper sa te ajute rospunsul meubig grin pupici:X:* fundita?