| ioana_1102 a întrebat:

am si eu un catelus cocker eu mi-l-am dorit f mult dar pe mine ma musca mereu maraie la mine si e foarte agresiv si doar cu mine iar pe ceilalti membri ai familiei care il mai cearta cand face vreo prostie ii asculta, ii iubeste, ii pupa si nu inteleg de ce? ce pot sa fac?

1 răspuns:
| alexx17 a răspuns:

Pai daca ai dat o singura data in el e de ajuns sfatu meu e sa ii dai de mancare cat mai des si sa vorbesti cat mai frumos cu el incearca sai dai numai u carne prajita sau alte chestii din astea care le plac lor cel mai mult. funda?