| Deliyy a întrebat:

Anul acesta trec in clasa a V-a si am diriginte. Ce cadou de inceput de an as putea sa ii iau? Dau funda pentru celui mai rezonabil raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca stii sigur ca ai diriginte, i-ai o punga mai "amuzanta".eu am o punga primita de la doamna de romana pe care scrie "o punga plina.[si pe cealalta parte] ..cu bune intentii smug pentru a il face mai "Dullce" pe dirig si sut casete care contin : un spun, gel dus, ssampon...chestii de genu.si o ciocolata. daca nu o rama foto cu un tricou si/sau un... parfum si cutie de bomboane/ciocolata. bafta:X

5 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Câte pupincuriste...

| fluture156 a răspuns (pentru Corinnààà):

Se pare ca trebuie sa dai cadouri daca vrei sa iti mearga bine tot anul. laughing

| Corinnààà a răspuns (pentru fluture156):

Mdea. Eu una i-aş scuipa între ochi pe unii,, profesori".

| fluture156 a răspuns (pentru Corinnààà):

Sunt de acord.laughing

| InViataReala a răspuns:

Pai poti sa ii dai o bautura cu alcool: Wischi, Sange de taur. Ceva care sa nu fie de femei! Si o cutie de bomboane poti sa ii dai!