| SinyDeiu a întrebat:

As avea si eu niste nelamuriribig grin
Bun, deci situatia sta cam asa, plac o fata de 1 an si ceva, ea ma palce pe mine de vreo 6 luni. Ea stia de sentimentele mele, eu stiam de sentimentele ei, insa am decis sa nu fim impreuna deoarece 400 de km ne despart.
De curand am spus sa incercam totusi, daca ne tot iubim.
Problema este ca nu sunt sigur pe sentimentele mele, uneori simt ca am nevoie de ea, ca sunt dependent, dar alte ori simt ca nu imi pasa de ea(asta se intampla de obicei dupa ce ma face gelosbig grin)
Si cealalta nelamurire ar suna cam asa:
In ultimul timp nu prea mai da semne de viata, vorbim cate 10-15 min la 2-3 zilesad Oare ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

O avea pe altcineva, te inseala pe la spate; nu stiu sigur ar fi posibil! Sau pentru ca nu are timp, a avut niste obstacole;

2 răspunsuri:
| Danna4Joy a răspuns:

Buna! Pai, cum ai spus si tu distanta. Probabil si ea este la fel de nesigura pe sentimentele ei.De ce nu incerci sa discuti cu ea? Vorbiti despre faptul ca nu ti se pare normal sa va auziti asa rar.si intreab-o daca mai simte acelasi lucru pentru tine ca si atunci cand v-ati combinat. Parerea mea este camai bine ramaneti prieteni decat sa va certati serios mai tarziu si sa ramaneti si fara acest lucru happy. Mult succes!

| robecool99 a răspuns:

Pai poate a uitat de tine aprox complet si are pe cineva asta este singurul raspuns nu stiu poate ii este rusine sa iti zica daca vrea sa fie cu tine si a devenit rusinoasa