| Dizzyz a întrebat:

As vrea sa stiu ce liceu trebuie sa urmez pentru a ma face prezentator de stiri sau reporter sau ziarist.
Daca puteti crede dau si funda!

3 răspunsuri:
| danielarimnea a răspuns:

Bun deci tu trebuie sa dai la o facultate de jurnalism dar mai bine in Bucuresti

| Jr._Mihai_1998 a răspuns:

Dai la o scoala de jurnalism in Bucuresti dai la cea mai buna eu iti urez mult succes

| fitzacurvelor a răspuns:

La liceu de jurnalistica cred daca nu la privat dar sunt reclame la tv unde spun astia cate fac i reporter, prezentator, etc incearca la ei