| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU
Ati simtit vreodata ca sunteti singuri si ca nimeni nu va intelege?
Asta simt si eu acum!
Ce sa fac sa nu ma mai simt asa?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ești diferit, și nimeni n-o să te înțeleagă dacă nu te exprimi pe limba lor. Încearcă să nu te mai gândești că ești singur, pentru că nu ești; mereu e cineva acolo, lângă tine chiar dacă tu nu vezi.
Viața e scurtă, cu suișuri și coborâșuri, dar e frumoasă.
Multă baftă!

| LolaLollita a răspuns:

Trebuie sa treci peste, cu ajutorul prietenilor sau singur. Depinde doar de tine sa-ti impui ca trebuie si poti sa te descurci si singur.

| Indestructible a răspuns:

Ce-i rău în a fi singur şi neînţeles? thinking

| Abracadabraash a răspuns:

Gandeste-te ca viata e scurta, e grea, dar totusi frumoasa! day dreaming in viata te poti baza doar pe tine, caci prietenii te lasa cand ti-e greu! ai imi multa incredre in tine. cine nu este in situatia ta, nu are cum sa te inteleaga, oricat ar incerca! poate eventual sa iti dea mici sfaturi. happy lasa problemee de-o parte, ca doar nu ai tu cele mai mari probleme:* sunt altii care au mult mai mari si mai multe decat ale tale!
Bafta.