| ILoveBlackCats a întrebat:

Salutare.
Ati simtit vreodată ca nu averi cu cine sa vorbiti, ca sunteti singuri?
Sau ca nu ai cui sa ii spui ce ai pe inima?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, uneori am parte de liniște, și nu mai am nevoie de nimic day dreaming

| Freya1 a răspuns:

De foarte multe ori.

Ști cum e, o data cu înaintarea în vârstă și cu galopul asta după una alta oameni nu mai au răbdare cu alți oameni.Gandirea și mentalitatea începe sa difere, si nu mai ai cum sa vorbești cu prieteni și cunoscuții cum făceați în copilărie când erați toți inocenți si pe acelasi gând.
O data ce crești și te năpădesc problemele, responsabilitățile alegi sa fi tu pentru tine.Plus ca dacă tu ai un prieten cu, care te-ai înțeles de mic dar ai tai și ai lui au fost mereu oameni diferiți.Trebuie sa iei în considerare ca mentalitățile voastre se vor schimba și se vor asemana cu a lor și automat vor apărea discrepante și intr-e voi.

| Dismally a răspuns:

Da, am simtit asta si am decis ca e timpul sa schimb ceva, asa ca am cautat oameni cu care sa pot vorbi.

| VoidEternal a răspuns:

Oricine trece prin asta. Mai ales la anumite vârste.

| CostinAlamariu a răspuns:

Tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, uneori, dar nu sunt niciodată singură, căci Dumnezeu e cu mine. ♥️

| 4evergentleman a răspuns:

Da,mereu.