| motanel78 a întrebat:

care este cel mai frumos ten pentru un baiat? si cu ce ar trebui sa se imbrace... FUNDA PREFER FETELEhappy

Răspuns Câştigător
| Rocsaanna a răspuns:

Tenul prea putin conteaza, atata timp cat se vede bine [sper ca intelegi la ce vreau sa ma refer].

De imbracat...pai acum depinde si de gusturile tale. Nu pot eu sa te oblig sa porti hainele care mi-ar placea mie sa le poarte un baiat, trebuie sa iti placa si tie.

Dar ca idee:
- un tricou simplu cu un scris [ca tot e vara]
- pantaloni...depinde nu stiu, ceva o pereche de blugi cu turul lasat, dar care sa iti stea bine
- si in picioare niste tenesi, zic eu

Acum depinde si de tine happy

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Să fie îngrijit.

| Andreeeeeea a răspuns:

Dupa mine nu conteaza ce fel de ten are sau cum se imbraca. Desi ar fi de preferat sa fie ingrijit si sa se imbrace nu prea extravagant, important e caracterul.
Nu incerca sa cuceresti o fata cu exteriorul, nu va tine mult. Ce e in interior conteaza.winking

| Rocsaanna a răspuns (pentru Andreeeeeea):

Nu fi exagerata...conteaza si exteriorul, ca doar prima data cand vezi o persoana la ce te uiti?
Da, e adevarat ca mai mult conteaza ce e interior, aici nu te contrazic, dar spune tu daca ai putea fi cu un baiat care poarta pantofi negri, pantaloni rosii si camasa roz? [stiu ca am exagerat dar asta e si ideea ]

| Rocsaanna a răspuns (pentru Andreeeeeea):

Tenul prea putin conteaza, atata timp cat se vede bine [sper ca intelegi la ce vreau sa ma refer].

De imbracat...pai acum depinde si de gusturile tale. Nu pot eu sa te oblig sa porti hainele care mi-ar placea mie sa le poarte un baiat, trebuie sa iti placa si tie.

Dar ca idee:
- un tricou simplu cu un scris [ca tot e vara]
- pantaloni...depinde nu stiu, ceva o pereche de blugi cu turul lasat, dar care sa iti stea bine
- si in picioare niste tenesi, zic eu

Acum depinde si de tine happy

| motanel78 explică:

. da eu am ten brunet si nu prea imi place acest ten. mie

| motanel78 explică:

Ca toata lumea. zice ca e mai frumos sai ten bronzat sau inchis cum il am eu da mie nu-mi place.