| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
Cum fac sa "ma bag in seama" cu o fata? Sa zicem ca o plac insa nu am vorbit cu ea deloc. An facebook-ul ei, dar cum incep o discutie? Ce subiecte de discutie as putea purta cu ea? Suntem la aceeasi scoala dar ea e mai mereu cu prietenele ei si nu vorbesc cu ea la scoala. Sfaturi ceva?
FUNDA

2 răspunsuri:
| AnOnImUl321123 explică:

Nu stiu de ce spui asta, eu v-am cerut un sfat doar. Ce daca nu imi raspunde m-am dus pe *** si daca imi raspunde tot asa m-am dus pe ***? Daca nu aveai chef sa raspunzi si ai spus asta doar sa te aflii inn vorba atunci mai bine taceai, nu m-ai ajutat deloc si nici nu mi-ai stricat buna dispozitie sau sansele cu ea daca asta te asteptai sa se intample. Altadata decat sa vorbesti aiurea si si tampenii mai bine TACI.winking

| Mardukk a răspuns:

Începe cu un salut... Dacă nu-ți răspunde te-ai dus pe p**ă, dacă-ți răspunde tot te-ai dus pe p**ă.