| Myky98 a întrebat:

Cum se numeste maneua asta care are pe la refren ceva de genu asta inima-mi sopteste ca ma pacalesti jura-mi inca o data daca ma iubesti. Este ffff veche din 1994!
Va rog mult daca stiti cum se numeste si daca puteti sa imi dati site-ul cu melodia
Plzzz!

Răspuns Câştigător
| alllexa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ti09NJbph1o :D sper ca asta este melodia;))

2 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Sincer imi amintesc cum stateam afara in curtea blocului si cineva asculta de la parter melodia asta. Mi-a ramas intiparita in memorie, dar nu i-am stiut niciodata numele. Am cautat pe internet si nu exista. pacat...

| DianneKrieger a răspuns:

Buna! Banuiesc ca e... Zorile - Era intr-o seara. Numai bine