| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, daca ai pus degetul pe lichidula ala transparent(lubrifiant natural) ala care iese fara sa iti dai seama cand esti excitat si te stergi bine pe deget, mai raman spermatozoizi pe deget?

Răspuns Câştigător
| MoruAndrei a răspuns:

Nu, dacă te speli foarte bine.

| AresLusitani a răspuns (pentru MoruAndrei):

M-am sters foarte bine... inca am si flegmatpe deget si dupa m-am sters iarasi ca n-am putut sa merg sa ma spal... oare o mai rams?

2 răspunsuri:
| andreea25ani a răspuns:

Nu daca te speli bine bine cu sapun dar de preferat sa-ti dai si cu spirt pe mana ca dezinfecteaza